Jdi na obsah Jdi na menu
 


Namlouvání - prosinec 1977

Silvestr 1977 se nezadržitelně blížil a my měli jasno pouze v jedné věci-Silvestr bude u Goga v Sedlejovicích. Ale co s osvěžující dámskou účastí ? Své ksichty jsme viděli každý den a jako napotvoru jsme byli téměř všichni bez bab....Proto Gogo s Ficem zkomponovali dopis, který byl 6x opsán a zaslán na 6 škol, do tříd 4A, kde jsme očekávali dívčí převahu, a které ležely poblíž místa konání Silvestra. A tak začala snad nejpozoruhodnější akce v dějinách Hulha, akce , která měla dozvuky i několik let poté....Ou dží dokonce několik let poté sedl a napsal o této akci do Mladého světa...

A výsledek? Ze 6-ti oslovených tříd odepsaly 4.  A tak jsme sedli do vlaků a jak blbci jsme jezdili po 2 víkendy ze Žiliny do severních Čech , abychom získali dámskou společnost na náš vysněný Silvestr.

Rekapitulace:

2.12.77-SEŠ Liberec-podniknut výlet na Ještěd -vypadá to na vzájemné sympatie

3.12.77-Gymnázium Turnov-uvítaly nás chlebem a solí a dál nezájem

10.12.77-Gymnázium M.Boleslav-nedůvěřivé a tak nás pozvaly na 20-km dálkový pochod z Nižbora do Srbska. 20 km jsme statečně odpochodovali, ale účast na Silvestru jsme nezískali.

11.12.77-Gymnázium Jablonec n.N.-holky se s tím nepáraly-pozvaly nás do hospody a dokonce do bytu na whisku. Vzájemné sympatie tudíž byly navázány.

A nastal soudný den, kdy jsme měli rozhodnout, koho na Silvestra pozvat. Turnov vypadl automaticky, M.Boleslav rovněž.  A Liberec vůči Jablonci získal u nás stejný počet hlasů....  Těžké rozhodování - nakonec jsme si řekli, že je to náš Silvestr a odvážně jsme pozvali obě skupiny dívek, které se předtím vůbec neznaly !

A tak se stalo, že 30.12. polovina z nás jela do Liberce a polovina do Jablonce s tím, že nastoupíme s holkama do stejného vlaku a když se v Sedlejovicích holky uvidí, už nebudou mít šanci na útěk....

Holky nakonec skutečně neutekly, co si ale myslely, těžko domyslet...

A stav po Silvestru - pár z nás se o něco pokoušelo , ale nic z toho nebylo, holky z M.B. nás pozvaly  na maturák, Romana z Jbc. byla i na dalším Silvestru a Eva z Jbc. až do nešťastné autonehody s námi po řadu dalších let jezdila na čundry.

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář